Yoga Pratiği

Ferhat Jak İçöz ile Yoga Pratiği – Eylül 2021 için kayıtlar açılmıştır.

Yoga beden-zihin-duygu ayrımının ortadan tamamen kalktığı nadir pratiklerdendir. Meditasyon ve pozlar üzerinden kişinin kendi hayatı ve genel olarak hayat üzerine düşünebileceği reflective bir alan açar. Yoga seanslarında amacım da tam olarak katılımcılara kendilerini hareket ve meditasyon üzerinden yakından tanıyabilecekleri bir alan açabilmek.

Ne zaman?
Eylül için tek grup planladım:
– Çarşamba sabahları, 10.00-11.00 (1, 8, 15, 22 ve 29 Eylül 2021, ay boyunca 5 seans)

Nerede?
Zoom üzerinden.

Ne sunulacak?
Her ayın pratikleri belli bir konu etrafında olacak. Her hafta bir saat beraber, canlı yayında pratik yapacağız. Bu pratik sırasında benim yönlendirmelerimle farklı meditasyon, nefes ve hareket çalışmaları gerçekleştireceğiz. Pratiğin temel amacı kendinize dönerek kendinizi sözün ötesinde, beden ve hareketler aracılığıyla daha yakından tanımanız. Bu yolda yoganın kadim bilgilerinin yanısıra varoluşçu ve psikanalitik psikoterapinin de getirdiği içgörüler kullanılacaktır.
Haftanın pratiğini tekrar etmek isterseniz veya canlı pratiği kaçırırsanız, o haftanın pratiğini bir hafta boyunca kayıttan izleme şansınız mevcut olacak.

Kimler için uygun?
Bu pratik kendini beden ve hareket üzerinden tanımak isteyen herkes için uygun. Daha önce hiç yoga yapmamış olabilirsiniz veya düzenli bir pratiğiniz olabilir, önemli olan kendinize dönme isteğiniz. Sadece benim ile daha önce veya şu anda psikoterapi çalışması yapmış/yapan kişileri bu pratiğe kabul edemiyorum.

Nelere ihtiyacınız var?
İyi, kaymaz, kalın bir yoga matına ve bir battaniyeye. Yoga matı olarak özellikle Roru Concept’in kalın ve kaymaz özellikli matlarını öneririm.

Ücreti nedir?
Seans başına 75TL (KDV dahil).

Nasıl kaydolabilirim?
Bu pratiğe aylık olarak kaydolmanız beklenmektedir. Her ayın ücreti, o ay kaç buluşma yapılacağı üzerinden hesaplanmaktadır (4 buluşma yapılacaksa 75TLx4 KDV 300TL gibi). Ay başladıktan sonra da katılmanız mümkün, böyle bir durumda önceden yapılan pratiklerin video kayıtları sizlerle paylaşılacak.
Eylül 2021 Çarşamba grubu katılım bedeli: 375TL


Çarşamba 10.00-11.00 (Eylül) grubuna kayıt olmak için tıklayın